Tłumaczenia

Tłumaczenia w Szkole Języków Obcych Fundacji Shamrock to:

Profesjonalizm – współpracujemy jedynie z doświadczonymi specjalistami w dziedzinie translatoryki. Mamy w swoim zespole zarówno tłumaczy przysięgłych, jak i zwykłych

Szybki czas realizacji i dyspozycyjność tłumaczy – zlecenia wykonujemy terminowo i na dogodnych dla naszego Klienta warunkach. Szybkość realizacji tłumaczenia zależy od stopnia jego skomplikowania. Data zakończenia uzgadniana jest bezpośrednio po wstępnym zapoznaniu się z dokumentem.

Konkurencyjność i atrakcyjność cen przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług

Kompleksowa i kompetentna obsługa biura online – kierujesz do nas zlecenie bez konieczności wychodzenia z domu czy biura. Reszta zajmują się nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy.

Wysoki standard – cechuje nas zaangażowanie i pasja. Staramy się spełnić oczekiwania każdego – nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Bezpieczeństwo i zaufanie – wszelkie powierzone nam zadania traktujemy indywidualnie i z wielką ostrożnością, dbając o bezpieczeństwo powierzonych nam danych. Dostęp do tłumaczeń ma jedynie tłumacz, który realizuje wybrane zlecenie.

Szeroka gama usług translatorskich:

Standardowe tłumaczenia pisemne w zakresie języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i włoskiego dla klientów indywidualnych, instytucji oraz przedsiębiorstw.

W zakresie języka angielskiego tłumaczenia uwierzytelnione/przysięgłe tj. opatrzone pieczęcią tłumacza przysięgłego wszelkich dokumentów dopuszczonych w obrocie prawnym jak na przykład: akty stanu cywilnego, akty notarialne, umowy, pozwy, pisma i orzeczenia sądowe, świadectwa szkolne, dyplomy, dokumenty samochodowe, rejestry handlowe, faktury, dokumenty przewozowe itp.

Tłumaczenia zawodowe tekstów ogólnych i specjalistycznych o różnym stopniu trudności, z takich dziedzin jak : prawo, handel, biznes, finanse, bankowość, księgowość, teksty reklamowe, strony internetowe, artykuły prasowe, filmy, sztuki teatralne, katalogi, cv, korespondencja służbowa, prywatna oraz inne teksty specjalistyczne.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym Cennikiem


Biuro Obsługi Klienta

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pon-pt 8:00 - 17:00

szkola@shamrock.org.pl

Koniecznie przeczytaj

what_is_date
 • What date is it?
 • Jak poprawnie podawać datę po angielsku? Zacznijmy od tego, że po angielsku rok podajemy inaczej niż po polsku. Będzie to kolejny przykład tego, że język angielski jest, pod pewnymi względami, prostszy ... czytaj więcej...
  modal-v
 • Czasowniki modalne should, ought to, might, may
 • Czas na kolejne czasowniki modalne. Dzisiaj wyjaśnię Wam zasady użycia „should” i „ought to”, a także „may” oraz „might”. Zestawiłam je w takie pary, ponieważ ich użycie może być mylące, ... czytaj więcej...
  modal-v
 • Czasowniki modalne can, could, to be able to i manage to
 • Jakiś czas temu pisałam o czasownikach modalnych używanych w języku angielskim do wyrażania potrzeby must i have to. Zastanawialiście się kiedyś, jak możemy – po angielsku oczywiście – pochwalić się, ... czytaj więcej...

  Miejsce na Twoją reklamę


  

  Partnerzy Szkoły Języków Obcych Shamrock