opinie kursantów

Od półtora miesiąca korzystam z lekcji języka niemieckiego prowadzonych przez Szkołę Językową Fundacji „Shamrock”. Uczę się od podstaw. Z lekcji jestem bardzo zadowolony ze względu na dogodne godziny oraz sposób prowadzenia. Moją lektorką jest p. Marta Wojtas. Zdecydowanie będę polecał tę formę nauki znajomym.

pozdrawiam

Jacek Wywioł

***

Uczę się już osiem miesięcy, wcześniej miałam więcej czasu do nauki, teraz mniej i najbardziej mi się podoba to, że mogę z łatwością się dogadać z Panią i umówić na dogodny termin. Bardzo fajna jest też tablica interaktywna, z której korzystamy. Dzięki niej czuję się jak na „normalnej” lekcji. Mam nadzieję, że jeszcze długo będę mogła się uczyć w ten sposób. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Pozdrawiam

Marta Czajka (włoski)

***

Witam serdecznie
z fundacją, poprzez kurs językowy związany jestem już około pół roku. Forma, w jakiej prowadzone są zajęcia jest dla mnie szczególnie dogodna, ponieważ nie muszę tracić czasu na dojazdy i godziny zajęć mam indywidualnie dostosowane do moich możliwości. Najważniejsza rzecz – bardzo przyjazna atmosfera podczas nauki (szczególne podziękowania dla Pani Hanny Szermer, która ma do mnie wręcz anielską cierpliwość) dzięki czemu z przyjemnością i niecierpliwością czekam na kolejne lekcje. Poza tym bardzo elastyczne podejście do mojej osoby i skupianie się na największych potrzebach i brakach. efekty już odczuwam w (sensie pozytywnym oczywiście). Mam nadzieję jeszcze długo zgłębiać z Państwem tajniki języka Angielskiego i oczywiście życzę samych sukcesów w tym co robicie, bo jest to WIELKIE.

Pozdrawiam

Marek Pająk

***

W Szkole Językowej Fundacji „Shamrock” rozpoczęłam naukę języka włoskiego od podstaw. Prowadząca p. Kinga Puchała prowadziła zajęcia w sposób energiczny, profesjonalny i przystępny. Materiały dydaktyczne były dobrane w sposób interesujący i odpowiedni do mojego poziomu językowego. Zawierały dialogi dotyczące konkretnych sytuacji z życia codziennego z nowym słownictwem. Wciąż z nich korzystam powtarzając to, co już umiem. Miałam również możliwość odsłuchania oryginalnych nagrań w języku włoskim, ćwiczenia wymowy, np. poprzez czytanie na głos, a zadania domowe korygowane na kolejnych zajęciach rozwijały moją umiejętność tworzenia krótkich wypracowań. Prowadząca dbała o moją umiejętność komunikowania się głównie poprzez zadawanie pytań i zachęcanie do mówienia. Z pełnym przekonaniem polecam naukę języka włoskiego w naszej Fundacji:)

Marta Wojtas

***

O szkole Shamrock dowiedziałam się z internetu. Języka angielskiego uczę się w tej szkole dopiero ponad miesiąc, przedtem podejmowałam naukę w różnych szkołach, niestety z małą skutecznością. Jak dotąd jestem zachwycona formą nauczania: zero stresu, oszczędność i elastyczność czasu, dogodne warunki opłaty, a przede wszystkim skuteczność. W ciągu miesiąca nauczyłam się bardzo dużo, czego sprawdzianem był mój tygodniowy wyjazd do Anglii, gdzie mogłam praktycznie sprawdzić swoje umiejętności. Mój lektor p. Maciej Małaj ma ogromną wiedzę i bardzo poważnie podchodzi do swoich obowiązków. Zadaje mi dużo, ale materiał, który przerabiamy jest po prostu dla mnie ciekawy, urozmaicony i dostosowany do moich zainteresowań. Dzięki temu ten język staje się dla mnie żywy i przyjazny, a nauka jest przyjemnością. Dzięki tej formie nauczania powoli przełamuję przeświadczenie o sobie, że jestem „językowym beztalenciem”.

Grażyna Kobrzeniecka-Sikorska

***

Uczę się w Szkole Językowej Fundacji SHAMROCK od niespełna trzech miesięcy. Moje pierwsze pozytywne spostrzeżenia, dotyczyły dobrze zorganizowanych  nowatorskich zajęć lekcyjnych prowadzonych przez komunikator internetowy. Szkoła zapewnia wszelką pomoc dotyczącą materiałów dydaktycznych. Lektor języka angielskiego prowadzi zajęcia punktualnie i zgodnie z harmonogramem programowym. Wobec studentów jest taktowny i życzliwy. Często wręcz bardzo przyjacielski z dużym poczuciem humoru. Zajęcia są zorganizowane w sposób interesujący dla studenta i wiadomośc przekazywane są w sposób zrozumiały, co inspiruje kursantów do samodzielnego myślenia. Wykazuje doskona powiązanie teorii z praktyką. Dużą pomocą jest lekcja próbna, która szczegółowo zapoznaje przyszłego studenta z proponowaną praktyczną formą nauki języka obcego. Okazja, jaką jest pierwsza rocznica powstania Szkoły Językowej Fundacji SHAMROCK, skłania mnie również do podziękowania dla całego personelu za wkład włożony w utrzymywanie jakości profesjonalizmu kształcenia w szkole.

Życzę Państwu wielu sukcesów w przyszłości.

Mariusz Drozd

Jestem po lekcji probnej z Pania Iwona . Jestem bardzo zadowolona z lekcji i z lektorki, ktora wspaniale prowadzi zajecia. Moja opinia jest bardzo wysoka i chciałabym rozpocząć zajęcia właśnie z tą Panią.

Beata Krzyzanowska

 


Biuro Obsługi Klienta

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pon-pt 8:00 - 17:00

szkola@shamrock.org.pl

Koniecznie przeczytaj

what_is_date
 • What date is it?
 • Jak poprawnie podawać datę po angielsku? Zacznijmy od tego, że po angielsku rok podajemy inaczej niż po polsku. Będzie to kolejny przykład tego, że język angielski jest, pod pewnymi względami, prostszy ... czytaj więcej...
  modal-v
 • Czasowniki modalne should, ought to, might, may
 • Czas na kolejne czasowniki modalne. Dzisiaj wyjaśnię Wam zasady użycia „should” i „ought to”, a także „may” oraz „might”. Zestawiłam je w takie pary, ponieważ ich użycie może być mylące, ... czytaj więcej...
  modal-v
 • Czasowniki modalne can, could, to be able to i manage to
 • Jakiś czas temu pisałam o czasownikach modalnych używanych w języku angielskim do wyrażania potrzeby must i have to. Zastanawialiście się kiedyś, jak możemy – po angielsku oczywiście – pochwalić się, ... czytaj więcej...

  Miejsce na Twoją reklamę


  

  Partnerzy Szkoły Języków Obcych Shamrock